Máte zájem o tištěnou podobu katalogu Téma pro foglarovce?

Tištěná podoba kombinuje text uvedený zde na webu (tzn. pokud Vám jde jen o přečtení, máte ho zde a netřeba shánět tištěnou verzi), text je doprovázen více obrázky než na webu a hlavně obsahuje obrazové přílohy, podobně jako Obrazový soupis díla JF. Každý sběratelský artefakt je označen vzácností na sběratelském trhu a je u něj umožněno označit si, že jej máte ve své vlastní sbírce.

Od začátku je plánováno, že bude existovat 1. a 2. vydání. První vydání bude vždy v omezeném nákladu (např. téma Nálepky vyšlo ve 40 kusech) a druhé vydání pro všechny registrované zájemce s menším přesahem. Důvodem není to, že bych chtěl vyrábět vzácná sběratelská vydání, ale mám vyzkoušeno, že se po vydání ozve řada lidí s informacemi, které v době vydání k dispozici nebyly, případně se najdou chyby. První vydání je tak trochu pokusné a opravdu jen pro skalní zájemce. Velmi pravděpodobně nebude úplné a bude obsahovat faktické chyby (které už budou ve 2. vydání doplněny a opraveny). Prosím berte to tak a nechtějte ho po mně, pokud s tím máte problém.

Druhé vydání orientačně vyjde cca půl až rok po prvním. Pokud o něj máte zájem, vyplňte prosím formulář níže a zařadím Vás na seznam zájemců, které pak budu kontaktovat s nabídkou těsně před vydáním. Nepředpokládám, že by náklad byl větší než 100-200 ks.

O první vydání mě prosím nežádejte, to je cílené na pro mě známé sběratele a pak náhodné kupující na nějaké akci po vydání (může jít o setkání ve Sluneční zátoce, ve Štramberku nebo na sběratelské burze v Praze). Pokud by byly k dispozici volné kusy, bude to uvedeno na těchto stránkách. Cílem je dostat všechny kusy co nejdříve do oběhu tak, aby bylo možné sebrat zpětnou vazbu pro 2. vydání.

Cena sešitu vychází hlavně z nákladů na tisk. Např. Nálepky (hlavní vydání) vyšly na 120 Kč (54 stran).

Přehled sešitů

 

Téma Vydání Vyšlo/vyjde Náklad Stav
č. 1: Nálepky 1. 6/2020 40 ks vyprodáno
č. 1: Nálepky 2. 3/2021 113 ks (+7 nečíslovaných) vyprodáno
č. 2: Grifin 2. 6/2021 180 ks vyprodáno
č. 3: Silůvky (Radek Neužil a Milda Čepera) 2. 6/2022 180 ks vyprodáno
č. 4: Korespondence 1. 2/2023 40 ks vyprodáno
č. 4: Korespondence 2. 10/2023 180 ks poslední volné kusy
č. 5: PULS Ostrava 1. 2025 předpoklad 40 ks diskuse, sběr a studium materiálů

Další sešity se zde objeví v okamžiku, kdy bude známo alespoň plánované datum jejich vydání.

Ukázky tištěné verze

 
Autor: MartinI

Přihlášení k odběru katalogu Téma pro foglarovce

Pokud máte zájem být informováni o chystaných 2. vydáních Témat, ale i Ročenek a dalších publikací Foglarovec.cz, vyplňte (nezávazně) níže uvedené údaje. Až budou sešity dostupné, ozvu se s jejich nabídkou (na kterou můžete, ale nemusíte, reagovat):