Diskusní téma: Videogalerie

Datum: 13.08.2021

Vložil: JTRoy

Titulek: Poděkování

Moc pěkné a skvělý nápad - moc jsem si to užil Martine - jsi šikovný a pracovitý Hoch - děkuji za provedení a těším se na další pokračování.

—————

Datum: 10.07.2021

Vložil: Pavel Šíma-Sokol

Titulek: Moc děkuji

Velmi pěkně udělané "povídaní" o neslavnější Jestřábově knížce. Celé video je podáno velmi srozumitelně a maximálně přehledně a pro sběratele se stane další pomůckou při kompletaci Jestřabova díla. Byl jsem nadšen a video jsem si užil. Děkuji Martinovi za perfektní práci a bude se moc těšit na pokračování. Pavel Šíma-Sokol

—————

Datum: 09.07.2021

Vložil: MíR@

Titulek: Doplnění informací

Video moc pěkné, určitě pokračovat. Měl bych dvě doplnění:
Slovíčko - desky - podle mě nebyly vydávány, aby si je mohly nechat děti svázat, ale spíš se kloním k variantě, že takto v kartonových deskách bylo několik kusů svázáno a distribuováno už od nakladatele, nenašel jsem nikde zmínku, že by si mohli lidi desky objednávat. Slovíčka svázaná pocházela přímo z redakce kde si je lidi koupili v celku.
Albatros - první vydání HOBŘ má rozdílný papír, tudíž se pozná podle tloušťky knihy /kniha je tenčí/; na úplně první vydání byl použitý jiný papír, který pak při dotisku změnili a používají u foglarovek doteď.
Díky Martine za Tvou práci!

—————

Datum: 09.07.2021

Vložil: M.

Titulek: Re: Doplnění informací

Díky Míro za zajímavé doplnění, pořád je co se učit. :-)

—————

Datum: 07.07.2021

Vložil: Mirek Hromádka

Titulek: první video přednáška pro sběratele

Je určitě přínosem mluvené slovo k jednotlivým vydáním. Pro začínající sběratele a nejen pro ně, tedy pro kohokoliv kdo se bude chtít seznámit podrobněji s dílem Jaroslava Foglara je tato forma prezentace výborným nápadem. Další přehledy by byly opravdu na místě.

—————

Datum: 07.07.2021

Vložil: Šachíno

Titulek: Poděkování za videogalerii

Jedním slovem "BOMBA" :-) Moc díky za vytvoření této sekce, nemá to chybu. Díky Martine a těším se na další pokračování.

—————